Plastikinės durys

Plastikinės durys, mažiau žinomos negu paplitę rinkoje plastikiniai langai, vis sparčiau skinasi kelią į klientų širdis. Nors dažniausiai siejamos su balkonais, dėl savo specifinių savybių PVC durys puikiai tinka ne tik kaip lauko, bet ir kaip vidaus durys. Tokios durys pasižymi savo stabilumu, gera šilumos bei garso izoliacija, patvarumu.

“Gamlana” siūlo platų plastikinių durų asortimentą. Estetiška gaminių išvaizda, patraukli kaina, užsakymų personalizavimas – visa tai leidžia būti tikram, kad bendrovės plastikinės durys yra puikus pasirinkimas norintiems turėti modernias, gražiai atrodančias lauko duris namui. “Gamlana” rekomenduoja įvairių dydžių ir modelių duris, pasižyminčias aukšta atlikimo kokybe ir atitinkančias puikius saugumo standartus.

Plastikinių durų gamyboje naudojami atsparesni įsilaužimams apkaustai, plieniniai rėmo ir varčios sustiprinimai. Įvairių spalvų “Gamlanos” plastikinės durys yra atsparios visiems klimato poveikiams ir dėl įmontuoto durų viduje metalinio 3mm storio vamzdžio yra daug stipresnės negu paprastos, medinės durys.

Pasirinkti kalbą