Plastikinių langų montavimas

Plastikinių langų montavimas

Plastikinių langų montavimas – tai vienas svarbiausių etapų, leisiančių ilgą plastikinių langų eksploataciją ateityje. Langų montavimas neatsiejamas nuo tinkamo plastikinių langų sureguliavimo, darbuotojų kvalifikacijos bei montavimo metu naudojamų medžiagų kokybės.

Daugiametė plastikinių langų montavimo, remonto bei reguliavimo patirtis leidžia “Gamlana” specialistams atlikti aukščiausios kokybės montavimo darbus ne tik per rekordiškai trumpą laiką ir siūlant patrauklius kainos variantus, bet ir skirtingomis oro sąlygomis. Panaudojant specialias medžiagas ir technologijas plastikinių langų montavimas įmanomas net žiemos metu, o minusinėmis temperatūromis sumontuoti plastikiniai langai niekuo nesiskiria nuo langų, kurių montavimas ar reguliavimas vyko šiltuoju metų laiku.

“Gamlana” plastikinių langų montavimas atliekamas laikantis pačių aukščiausių Lietuvos ir Europos standartų, bei naudojant aukštos kokybės žinomiausių pasaulio gamintojų įrankius bei technologijas. Profesionalus plastikinių langų montavimas ne tik sutaupys Jūsų laiką, bet ir apsaugos Jūsų piniginę nuo nereikalingų, nenumatytų išlaidų.

Pasirinkti kalbą