Laminuoti plastikiniai langai

Laminuoti plastikiniai langai

Pripratome, kad plastikiniai langai – tai konstrukcijos su baltos spalvos profiliu. Tačiau šiandien rinkoje siūlomų spalvų pasirinkimas yra toks didelis, kad net labiausiai įnoringas klientas tikrai be vargo ras sau patinkantį atspalvį arba tekstūrą. Tuo pačiu jis bus ramus, kad laminuoti PVC langai išlaikys savyje tokias pat savybės kaip ir iki šiol žinomi, balti langai.

Laminuoti plastikiniai langai gaminami pagal specialią technologiją. Esant tokio tipo užsakymui naudojama dekoratyvinė plėvelė langams, kuri nuobodžius baltus langus paverčia stilingais, derančiais prie bet kokios spalvos fasado. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad laminavimo metu kai kurie plastikiniai langai gali įgauti natūralaus medžio tekstūrą. Ji užtikrina geriausia apsaugą nuo dulkių ir purvo (jie nėra taip matomi), o tai leidžia kalbėti apie laminuotų konstrukcijų praktiškumą.

Laminuoti PVC langai pasižymi atsparumu mechaniniams pažeidimams. Skirtingai nuo dažų, dekoratyvinė plėvelė langams sunkiai sudraskoma ir suplėšoma, kitaip pažeidžiama. Tokia plėvelė langams pasižymi estetiška išvaizda, yra ilgaamžiška – ji gali tarnauti iki 20 metų.

Laminuoti plastikiniai langai yra absoliučiai atsparūs temperatūrų svyravimams ir oro sąlygoms – tokie PVC langai gali atlaikyti temperatūras nuo – 80 iki + 130 laipsnių.

Plastikinių langų laminavimas gali būti atliekamas keliais būdais

  • išorinis vienpusis laminavimas – plastikinių langai profiliai iš vidaus išlieka balti. Dažniausiai šį laminavimo būdą pasirenka klientai, gyvenantys kotedžuose arba vilose. Tokie plastikiniai langai puikiai pritaps prie bet kokio interjero, suteiks užbaigtumo efektą pastato išorei.
  • vidinis vienpusis laminavimas – šiu atveju plastikinių langų profiliai išlieka balti iš išorės, o viduje yra dengiami plėvelė langams. Dažniausiai taip yra laminuojami PVC langai, montuojami pastate, kurio fasado spalva, dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra griežtai reglamentuota.
  • dvipusis laminavimas – plastikiniai langai dengiami plėvelė langams iš abiejų pusių, iš išorės ir viduje. Atidarius tokį langą jo varčia išlieka balta. Tokia plastikinių langų profiliai naudojami namuose, ofisuose, kotedžuose ir kitose patalpose.

Laminavimas unikalus tuo, kad vietoj baltos spalvos, plastikiniai langai gali suspindėti visomis vaivorykštės spalvomis. Klientas gali rinktis iš daugelio atspalvių ar tekstūrų (PVC langai gali imituoti skirtingus medžio atspalvius). Laminuoti plastikinių langų profiliai taip pat gali turėti skirtingas išorės ir vidaus spalvas.

Laminuoti plastikiniai langai nėra ypatingai brangūs, pasižymi visomis paprastų plastikinių langų savybėmis. Beje, jei PVC langai laminuojami suteikiant jiems medienos atspalvį, atskirti nuo tikrų medinių langų juos labai sunku. Tad laminuojami plastikiniai langai kainos ir kokybes atžvilgiu viršija natūralios medienos gaminius ir išlieka populiaria preke.

Pasirinkti kalbą